Відзначення дня безневинних дітей – жертв агресії на міжнародному рівні започатковано Генеральною Асамблеєю ООН ще у 1983 році. Відтоді щорічно 4 червня весь світ згадує про дітей, які постраждали у результаті військових конфліктів та будь-якої іншої агресії.
1 червня 2021 року народні депутати України ухвалили постанову щорічно відзначати дату 4 червня - як державний День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.
Питання захисту безневинних дітей – жертв агресії актуальне та надзвичайно болюче питання для всього суспільства. Сьогодні ми відстоюємо найдорожче – майбутнє наших дітей та їх право жити у країні з мирним небом над головою. Діти жодної країни не повинні знати жахіть війни, звук сирен, бомбосховищ та обстрілів. Кожна дитина має право на мирне небо, яскраве сонце, спокійні ночі та щасливе дитинство.
Схилімо голови у пам'ять за безневинно загинувшими дітьми у цій нічим невиправданій, жорстокій війні.

В першу неділю червня своє професійне свято відзначають працівники місцевої промисловості. В цей день ми вшановуємо їхню наполегливу та самовіддану працю, адже саме вони сприяють наповненню споживчого ринку товарами широкого споживання, забезпечують потреби місцевого населення необхідною продукцією.
Шановні працівники місцевої промисловості!
Щиро вітаємо вас із святом, нехай впевнено закріплюються ваші позиції на ринку і зростає попит на ваші конкурентоспроможні товари.
Доброго вам здоров’я, достатку, миру та успіхів в обраній справі.
З повагою
Літинський селищний голова
Анатолій Бичок

Щиро вітаю вас з одним з найвеличніших свят християнського календаря – Днем Святої Трійці. Це свято духовного очищення, світлого одухотворення, морального відродження, сакральний зміст якого сягає давніх-давен та  відзначається на 50-й день від Великодня. За давньою традицією, на це свято прийнято прикрашати свої домівки молодим зеленим гіллям, а потім використовувати його як оберіг.
Тож, нехай разом зі свіжою зеленню у ваші родини прийде радість, мир, спокій та Божа благодать. Хай це свято надихне вас на добрі справи і наповнить ваші серця всепрощенням та любов’ю до ближніх.
Зичу вам міцного здоров’я, душевного тепла, натхнення, благополуччя, довголіття, світлої надії та Божого благословення.
Щиро вірю, що нашій рідній українській землі запанують мир та добробут!
 З повагою
Літинський селищний голова   
Анатолій Бичок

Сьогодні, 2 червня,  лунає останній дзвінок для  учнів у закладах освіти  Літинської територіальної громади.
 Другий рік поспіль наші діти здобувають освіти у надзвичайно складних умовах воєнного стану. Попри усі труднощі, випробовування та виклики сьогодення, вам вдалося опанувати чергову сходинку шкільного життя. Та, дякуючи нашим мужнім Збройним силам України, вчителі, працівники шкіл та учні мали можливість працювати і навчатися та успішно завершити 2022/2023 навчальний рік
 Завдяки спільній та наполегливій праці вчителів, дітей та батьків ми маємо чи малі здобути на навчальній та творчій ниві. Наші діти переможців та призерів олімпіад, конкурсів, змагань, турнірів, чемпіонатів різних  рівнів. І ми з гордістю пишаємося їхніми результатами.
 Вдячний всім, хто долучився до навчального та виховного процесу наших школярів. Впевнений, що ваша праця і є тим міцним фундаментом для формування цілеспрямованих особистостей. Адже саме їм розбудовувати та розвивати вільну, незалежну та суверенну Україну!
 Бажаю всім сили, здоров’я, натхнення, мирного неба та найближчої Перемоги!
З повагою
Літинський селищний голова  Анатолій Бичок


Щороку у перший день літа Україна і весь світ відзначає свято, що покликане привернути увагу громадськості до проблем дітей, їх захисту та пріоритетності інтересів дітей над інтересами дорослих.
Маленька людина на шляху її зростання і становлення як особистості має здолати чимало життєвих випробувань. Тому на дорослих лягає надскладна і надважлива місія – любити, піклуватись і захищати. Тільки спільними зусиллями родини, держави та суспільства в цілому ми зуміємо виховати всебічно розвинених, свідомих та сильних духом громадян, щирих патріотів своєї держави. Саме наші діти  – майбутнє Української Держави, наша опора, сила і впевненість у завтрашньому дні.
Дорогі діти! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого свята! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а поряд обов’язково будуть турботливі батьки, які допомагатимуть  на  шляху до щасливого майбутнього під мирним та безхмарним небом.
З повагою,
Літинський селищний голова   Анатолій Бичок

Версія для людей з вадами зору

Оголошення