Останнім часом на дорогах Літинщини, особливо у вечірній час, почастішали випадки керування  транспортними засобами (скутерами, квадроциклами, мопедами) неповнолітніми. Як правило, це водіння з грубими порушеннями правил дорожнього руху.

Працівники СПД № 1 відділу поліції № 3 Вінницького  РУП ГУНП у Вінницькій області звертається до жителів територіальної громади, особливо до батьків, в яких є неповнолітні діти!

Відповідно до українського законодавства, скутери мають бути зареєстровані як транспортні засоби, а водій мусить мати відповідне посвідчення.

Аби керувати скутером, який має двигун з робочим об’ємом до 50 куб. см, або електродвигун потужністю до 4 кВт, потрібне посвідчення водія категорії А1. Отримати таке посвідчення можна після проходження навчання з 16 років.

Працівники СПД № 1 відділу поліції № 3 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області нагадує водіям двоколісних транспортних засобів правила безпеки, які можуть врятувати життя:
- перед виїздом перевіряйте справність гальм, звукової та світлової сигналізації на транспортному засобі;
- водій та пасажири мають бути в застебнутих мотошоломах;
- водій має враховувати дорожню обстановку, особливості вантажу, який він перевозить, стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно ним керувати;

Версія для людей з вадами зору

Оголошення