На виконання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», відповідно до рішення виконавчого комітету від 06.12.2023 № 329 «Про затвердження переліку вулиць Літинської селищної територіальної громади, які підлягають перейменуванню» Комісією з питань перейменування вулиць, провулків, площ, скверів Літинської селищної територіальної громади внесена пропозиція щодо переліку об’єктів топоніміки (вулиць), назви яких підлягають перейменуванню.


Цей етап триватиме 1 місяць з моменту опублікування даного оголошення.
Подати пропозиції щодо перейменування можна:
- листом на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
- за поштовою адресою 22300, с-ще Літин , вул. Соборна,7;
- надавати старостам відповідних населених пунктів.
Пропозиції треба подавати із зазначенням прізвища, імені, по батькові, контактного телефону та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи мають подавати пропозиції у письмовій формі чи електронною поштою із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції розглядатися не будуть.

Назва вулиці, провулку, які підлягають перейменуванню

 

Версія для людей з вадами зору

Оголошення