Літинську громаду сколихнула чергова страшна звістка. Під час виконання військового обов’язку із захисту України, в боротьбі за незалежність та свободу нашої держави від російських окупантів, перестало битися серце нашого Захисника Романова Вадима Юрійовича, 24 січня 1973 року народження, жителя с- ще Літин.
 Вадим Романов народився та проживав у м. Вінниця,закінчив місцеву 29 школу. Здобув професію плиточника та у мирний час працював за спеціальністю.
 Він був надзвичайно працьовитим, добрим, чесним, мав багато друзів. Турбувався про родину та був надійною підтримкою для матері, дружини  та сина.  Після повномасштабного вторгнення росії  без вагань став на захист рідної країни .  Головний сержант  - командир танка Романов з честю та гідністю виконував свій військовий та громадянський обов'язок, був   справжнім патріотом, мужнім воїном, який вірив у Перемогу України та до останнього свого подиху робив все для її наближення.


 Та, 30.01.2024р.,  при виконанні чергового  завдання по захисту суверенітету та територіальної цілісності України, внаслідок ураження ворожим дроном в районі н.п. Дворічна Куп'янського району Харківської області, передчасно обірвалося життя вірного сина своєї Батьківщини.
 Віддати останню  шану мужньому Герою прийшли близькі, друзі, знайомі, бойові побратими та жителі Літинської територіальної громади.
 Поховали доблесного воїна на місцевому кладовищі в смт Літин з усіма військовими почестями та під звуки збройного салюту.
 Дорогою ціною Вадим  заплатив за світле і  Мирне  майбутнє рідної землі. Пам’ятаймо про подвиг, який він здійснив заради нас, заради всієї України.
Вічна пам’ять та слава Герою!

Версія для людей з вадами зору

Оголошення