В Україні триває акція «16 днів проти насильства». Її основна мета – привернення уваги суспільства до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
З метою актуалізації проблеми запобігання домашньому насильству старшим інспектором сектору ювенальної превенції ВП ВРУП ГУНП у Вінницькій області, головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Літинської селищної ради, поліцейським офіцером громади та представниками Літинського бюро  правової допомоги Козятонського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено інформаційну зустріч з керівниками закладів загальної середньої освіти Літинської громади на тему «Протидія насильству: законодавчі новації та дієві механізми правозастосування».


У ході зустрічі виступаючі також звернули увагу на питання протидії негативним явищам у підлітковому середовищі, захисту дітей в закладах освіти та створення безпечного освітнього середовища. Також під час наради учасники обговорили питання організації надання соціальних послуг сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах та взаємодію суб’єктів надання соціальної допомоги дітям, які опинились у складних життєвих обставинах.

Версія для людей з вадами зору

Оголошення